ERKAM ASFALT

Yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek, daha güzel bir çevrede hayatımızı devam ettirmek, gelecekte de değer verdiğimiz sevdiklerimize güzel eserler bırakmak adına…
Asfalt yol yapımı uygulamaları ve çevre düzenleme sektöründe, 1997 yılından beri hizmet vermekte olan ERKAM ASFALT İNŞAAT, çağdaş, estetik çalışmaları yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş ve bu alanda yerini almıştır.
ERKAM ASFALT İNŞAAT, teknik ekipman, malzeme ve bunlar üzerindeki bilgi birikimlerini birleştirerek, en güzelini sunmayı, işinde uzmanlaşmış kadrolarıyla taahhütlerini zamanında hatasız olarak yerine getirerek, sektörün güvenini kazanmayı başarmıştır.
” Güzel bir çevre, o mekanda yaşayanların mutluluğunu arttırır.”
ERKAM ASFALT İNŞAAT, sanat ve estetiğin birleştiği uygulama alanlarında, Siz’lere yaşanabilir mekanlar sunmasında, Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten onur duyar.

Vizyonumuz: 
Erkam inşaat asfalt olarak, yuklendigimiz sorumlulugumuzun farkındayız. Hedefimiz, içinde yer aldığımız sektörlerde kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri olusturabilmektir.

Misyonumuz:

Ülkemizin bir çok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin dogruladiği ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımız dan aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet üretmektir.

ERKAM ASFALT İNŞAAT