SATHİ ASFALT

Sathi kaplamalar yapım tekniği : bitüm bağlayıcısının Agrega(mıcır) malzemelerinin ardı sıra uygulandığı asfalt kaplama yol modelleridir.
Asfalt emülsiyonları yola asfalt distribütörü ile püskürtülür. Üzerine hemen ardından mıcır serilir ve silindir vasıtasıyla sıkıştırılır.
Sathi kaplamalar tek veya birkaç (2 veya 3) tabaka olarak uygulanmaktadır. Asfalt uygulamaları klasik asfalttan farklı olarak mevcut zemin üzerine distribütör granür malzemelerinin artarda uygulanıp lastik tekerlekli silindirler ile sıkıştırılması yapılan uygulamalardır.
Sathi kaplamaların, çeşitli uygulama tipleri ve yapım teknikleri vardır. Ancak, uygulamada çok katlı yapım tekniği kullanıldığı takdirde sağlanacak avantajlar;

  • Toplam kalıntıdaki asfalt dağılımı daha düzgün olduğundan ayarsızlıklar giderilir ve geçirimsizlik tam olarak sağlanır.
  • Artarda serilen asfalt emülsiyonu, mıcır ile iyi bir bağlantı kuracağından, kaplama kalitesine olumlu etki eder.
  • İkinci ve üçüncü katlarda kullanılan agrega boyutu gittikçe küçüleceğinden boşluklar doldurularak daha düzgün bir yüzey oluşur
  • Klasik asfalt uygulamalarına göre daha az maliyetli asfalt çalışmalarıdır.
Image

 

Sathi Asfalt, Klasik Asfalt, Renkli Asfalt ve Desenli Asfalt çeşitleriyle Asfalt Dökümü ve Asfalt Serimi işleri yapan firmamız Asfalt Üretimi yapmanın avantajıyla en uygun Fiyat ile iş yapabilme imkanına sahiptir. Site içi asfalt işlerinde, Özel mülk asfalt dökümü, Asfalt Şerit ve Asfalt Çizgisi ihtiyaçlarınızda Peyzaj ve Çevre düzenleme ihtiyaçlarınızda Peyzaj Mimarlarımız ve Peyzaj Bitkileri yetiştiriyor olmanın avantajıyla çim ekimi, çiçek ekimi ve diğer peyzaj çalışmalarınızda 24 Yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Asfalt Kaplama, Asfalt boyası, asfalt emülsiyonu, Asfalt Freze, Asfalt Hammaddesi, Asfalt Kesim, Hazır Asfalt ve Asfalt Yapımı bunların yanında Peyzaj Firmaları arasında en iyi hizmet veren firmalar arasında yer almaktayız. Fidancılık ve Peyzaj, Peyzaj ve Orman ürünleri noktasında bol çeşitliliğiyle, en uygun hazır çim fiyatları ve rulo çim fiyatlarıyla hizmetinizdeyiz.

Addres

Örnek Mah. Cehardudayev Cad.
No:101 Kat:4 D:3
Ataşehir / İstanbul

Telefon

+90 216 346 76 55
+90 532 502 64 05

Global

Çözüm Ortaklarımız
Tedarikçilerimiz