ERKAM ASFALT

İlkeli Hizmet AnlayışıSathi AsfaltKlasik AsfaltRenkli & Desenli AsfaltPeyzaj & MimarlıkÇevre Düzenleme

ERKAM ASFALT

İhtiyaçlarınız için doğru seçim

Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

Etkili Fizibilite

Etkili Fizibilite

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

peyzaj.png

ERKAM ASFALT

Peyzaj & Çevre Düzenleme

Bahçe peyzajında kullanmak istediğiniz bitkileri seçmeden önce alanda toprak, su, iklim ve çevre faktörleri incelenerek bitki çeşitliliğine karar verilmelidir ve planlama yapılmalıdır. Bitkilerin birer canlı olunduğu unutulmamalı ve bitkilerin büyüme gibi faktörleri göz önüne alınmalı ve ilerleyen zaman diliminde bitkilerin gelişimi zarar verici boyutlara gelmemelidir.

Firmamız tecrübesi ve deneyimli personeli ile peyzaj projeden peyzaj uygulamaya, peyzaj bakım ve peyzaj danışmanlıktan sektör kapsamında yer alan bütün malzemelerin teminine kadar her aşamada hizmet vermektedir.

Güncel Hizmet anlayışı ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Sektörün evrensel gelişmelerini yakından takip ederek gerek teknolojik, gerek tekniksel tüm değişikliklere sağladığımız adaptasyon ile yenilikçi ve güçlü hizmet anlayışıyla çalışmaya devam ediyoruz. Yenilenen Makine PArkurumuz ve konusunda uzman kadromuzla sektörün en çok tercih edilen firması olmanın gururunu yaşıyoruz.
Verimli İş Akışı

Verimli İş Akışı

Konusunda uzman kadromuz ve son model ekipman ve geniş makine parkurumuz ile zamanında ve sorunsuz iş teslimatı yapıyoruz.
Ekonomik Fiyatlandırma

Ekonomik Fiyatlandırma

İş öncesi yaptığımız fizibilite çalışması ile ihtiyaç fazlası harcamalarınızı önleyerek sizler için hem verimli hem ekonomik çalışmalar yürütüyoruz.
Projelendirme

Projelendirme

Her iş öncesi uzman kadromuzla birlikte verimliliğinizi artıracak projelendirme sürecini hassayitle hazırlıyoruz.
Peyzaj

Peyzaj

Yaşam alanlarınız için estetik projeler üreterek daha keyifli zaman dilimleri geçirmenize olanak sağlıyoruz.
0
Yıl Sektörel Tecrübe
0
Tamamlanan Proje
0
%'lik Memnuniyet Oranı
0
Toplam Personel Sayısı

Haber Bülteni

Güncel Haber ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolun!

Image

 

Sathi Asfalt, Klasik Asfalt, Renkli Asfalt ve Desenli Asfalt çeşitleriyle Asfalt Dökümü ve Asfalt Serimi işleri yapan firmamız Asfalt Üretimi yapmanın avantajıyla en uygun Fiyat ile iş yapabilme imkanına sahiptir. Site içi asfalt işlerinde, Özel mülk asfalt dökümü, Asfalt Şerit ve Asfalt Çizgisi ihtiyaçlarınızda Peyzaj ve Çevre düzenleme ihtiyaçlarınızda Peyzaj Mimarlarımız ve Peyzaj Bitkileri yetiştiriyor olmanın avantajıyla çim ekimi, çiçek ekimi ve diğer peyzaj çalışmalarınızda 24 Yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Asfalt Kaplama, Asfalt boyası, asfalt emülsiyonu, Asfalt Freze, Asfalt Hammaddesi, Asfalt Kesim, Hazır Asfalt ve Asfalt Yapımı bunların yanında Peyzaj Firmaları arasında en iyi hizmet veren firmalar arasında yer almaktayız. Fidancılık ve Peyzaj, Peyzaj ve Orman ürünleri noktasında bol çeşitliliğiyle, en uygun hazır çim fiyatları ve rulo çim fiyatlarıyla hizmetinizdeyiz.

Addres

Örnek Mah. Cehardudayev Cad.
No:101 Kat:4 D:3
Ataşehir / İstanbul

Telefon

+90 216 346 76 55
+90 532 502 64 05

Global

Çözüm Ortaklarımız
Tedarikçilerimiz